Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • Akcija! Ariete A1318/02 espresso kafijas automāts Moderna, melns

  ID: ink163329100
  Kods: A1318/02
  Ražotājs:
  Ariete
  Cena:
  174.90
  • PRODUKTA APRAKSTS

   Stils un funkcionalitāte ir 2 galvenās šī Ariete Moderna Line kafiajs automāta īpašības. Izsmalcinātas līnijas, izsmalcināts dizains un lietošanas vienkāršība padara šo espresso automātu pieprasītu īstu kafijas cienītāju vidū, kuri novērtē svaigi maltas kafijas nepārspējamo aromātu. Pateicoties integrētajajām kafijas dzirnaviņām, jūs varat samalt kafijas pupiņas mājās, kas rada svaigi maltas kafijas aromātu un ir gatava pārvērsties karstā, sātīgā un krēmīgā espresso. Kafijas automāts darbojas ar 15 bāru spiedienu, vienlaikus var izvēlēties pagatavot 1 vai 2 tases kafijas, kā arī ar piena putotāju var pagatavot putoto pienu makiato vai kapučīno. Ar Moderna kafijas automātu jūsu brokastīm piemitīs īpaši unikāla garša un stils.

   Svaigi malta kafija īstiem kafijas cienītājiem

   No kafijas pupiņām līdz jūsu iecienītākajam espresso dažos mirkļos. Izvēlieties savu iecienītāko maisījumu un izbaudiet kafiju, kuru vienmēr esat vēlējies savās mājās.

   Brokastis ar Moderna sērijas kafijas automātu

   Arietes Moderna sērijas klāsts ir izstrādāts, lai uzlabotu elegantas virtuves vidi ar visu nepieciešamo brokastīm: elektrisko tējkannu, espresso kafijas automātu un tosteri.

   Putojošs piens jūsu kapučīno

   Ja no rītiem neiztikt bez putojoša kapučīno, tad Moderna kafijas automāts padarīs katras brokastis par labākajām, par kādu vien var sapņot.

   SPECIFIKĀCIJAS

   Jauda: 920-1080W

   Spiediens: 15 bar

   Filtra turētājs: 1 vai 2 tasīšu filtrs

   Kafijas dzirnaviņas

   Maltās kafijas dozators

   Kapučino pagatavotājs

   Izņemama notekpaplāte

   Automātiskā izslēgšanās

   Kafijas pupiņu ietilpība: 250gr

   Produkta izmēri (GxPxA): 30x30,5x30,5cm

   Produkta svars: 6,12kg