Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam

Atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr. 255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. pantu, „atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību”.
 
 1. Atteikuma tiesības precēm ir spēkā tad, ja:
  1. Prece tiek atgriezta uzrādot pirkuma apliecinošu dokumentu un garantijas talonu;
  2. Nav atvērtas programmas un programmatūru iepakojums (audio-, videoierakstiem, datoriem un plaukstdatoriem, navigācijas iekārtām u.c.) un nav bojāta pati prece;
  3. Tā nav higiēnas prece (kā piemēram, epilātori, apakšveļa, intīmpreces, skuvekļi u.c.);
 2. Jums ir tiesības nepieņemt preci preces piegādes brīdī, ja tā ir bojāta vai tai ir bojāts iepakojums, vai arī tā pēc izskata un iepakojuma varētu neatbilst Jūsu pasūtītajai.
 3. Atteikumu tiesību gadījumā, prece ir jānogādā mūsu birojā, Jelgavas ielā 42, Rīgā, darba dienās no plkst. 9.00-18.00.
 4. Detalizētāku informāciju par patērētāju tiesībām un kārtību, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu Jūs variet iegūt šeit, vai arī šajā saitē: http://www.ptac.gov.lv/
 5. Atteikuma veidlapa šeit!

Lai informāciju izdrukātu vai saglabātu uz datora, spiediet šeit!

Neskaidrību gadījumā zvaniet - 20075777