Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam

Preču pasūtīšanas veidi


1. Izmantojot www.veicis.lv iepirkšanās grozu:
 
  • Ielieciet sev vēlamo(ās) preci(es) pirkuma grozā, to izdarot virs preces apraksta parādīsies teksts "Prece pievienota grozam"
  • Jūs varat uzreiz nospiest "Skatīt iepirkuma grozu" vai turpināt apskatīt preces un pievienot tās grozam. Ja saliktas visas vēlamas preces grozā, jānospiež "Iepirkumu grozs".
  • "Iepirkuma groza saturs" parāda Jūsu saliktās preces grozā, šeit Jūs varat tās izņemt, samazināt/palielināt vienību skaitu, turpināt iepirkties (atgriezties pie punkta "a)"), iztukšot to vai arī veikt tālāku pasūtījuma apstiprināšanu nospiežot "Pirkt".
  • Pasūtīšana - Jums jāizvēlas vēlamais pasūtījuma apmaksas veids un jāaizpilda visas prasītās ailes. Varat pievienot speciālas piezīmes par preci vai piegādes veidu. To izdarot, nospiediet pogu "Turpināt".
  • Šeit Jūs varat redzēt informāciju par saveim datiem, maksājuma veidu, datumu, rēķina numuru un vēlamās preces. Ja ir kāda kļūda datos vai preču skaitā vai artikulā, Jūs varat izlabot datus Nospiežot uz pogas "labot datus". Ja dati ir pareizi, jāspiež uz pogas "Apstiprināt pirkumu".
  • Šeit parādās iespēja izdrukāt vai saglabāt rēķinu.
  • Jums atvērsies logs, ka pasūtījumu veicis.lv ir saņēmis un mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā (līdz 2 dienām). Šeit Jums parādās arī pasūtījuma numurs, ko vēlams būtu pierakstīt. Ja 2 dienu laikā mēs neesam ar Jums sakontaktējušies (e-pasts, telefons, īsziņa), dariet mums zināmu par pasūtījumu, jo iespējama sistēmas kļūda un mēs neesam Jūsu pasūtījumu saņēmuši.

2. Izmantojot pasūtījumu tālruni 67623620 vai 20075777:
Nosaucot sev vēlamo preci vai tās identifikācijas numuru, piegādes laiku un vietu. Pārdošanas menedžeri Jūs konsultēs un reģistrēs Jūsu pasūtījumu.

3. Veicot pasūtījumu pa e-pastu:
E-pastā norādiet Jums interesējošo preci(es), identifikācijas numuru, preces cenu, vēlamo piegādes laiku, vietu un kontaktpersonas vārdu un telefona numuru.

----------------------------------

Pirms sazināšanās ar mūsu darbienieku, būtu vēlams noskaidrot preces "ID" numuru.

Preces "ID" numurus ir katras preces unikāls ciparu kopums, kas ir uzrakstīts aiz katras preces nosaukuma ar sarkaniem cipariem.