Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • Akcija! Electrolux E6EC1-6BST kafijas automāts, melns

  ID: ink189096573
  Kods: E6EC1-6BST
  Ražotājs:
  ELECTROLUX
  Cena:
  192.50
  • Ierīces dati

   Izbaudiet profesionālās kvalitātes kafijas bagātīgo aromātu un maigo tekstūru savās mājās ar kafijas automātu Explore 6 Manual Espresso. Iepazīstiet īpašo garšu savās mājās jebkurā laikā.

   Precīza kontrole izcilai garšai ar Thermo Block tehnoloģiju

   Ar Thermo Block tehnoloģiju varēsiet precīzi kontrolēt temperatūru un ātri pagatavot dzērienu. Tādējādi iegūsiet nevainojamas garšas kafiju katru reizi.

   Iepazīstiet papildu iespējas ar filtru komplektu

   Filtru komplekts palīdz izbaudīt papildu iespējas. Tas ir īpašs: divi vienā, kas ietver E.S.E ar kapsulām saderīgo ieliktni. Šis risinājums palīdz ērti pielāgot intensitāti vai kafijas automātu pielāgot tasītes izmēram.

   Auto-Shot tilpuma kontrole izcilam espresso stiprumam

   Ar Auto-Shot tilpuma kontroles funkciju varat pielāgot katras espresso tasītes tilpumu, lai dzēriens būtu gana stiprs. Precīza kontrole pogas spiediena attālumā.

   Tīrīšana ir vienkārša, pateicoties izņemamajam pilienu savākšanas traukam

   Pēc lieliskā espresso pagatavošanas tīrīšana būs ārkārtīgi viegla, pateicoties izņemamajam pilienu savākšanas traukam. Izņemot trauku, kafijas automātā var ielikt tasītes līdz pat 12 cm augstumā.

   Iegūstiet profesinonālas kvalitātes dzērienu ar pilnizmēra piena putotāju.

   Izbaudiet profesionālu kafijas papildinājumu ar kvalitatīvo piena putotāju. Tas kvalitatīvi tvaicē pienu, nodrošinot maigu un smalku struktūru, kas piemērota kapučīno un citiem dzērieniem.

   SPECIFIKĀCIJAS

   Specifikācijas

   Skaidri redzami, divi lieli ūdens līmeņa rādītāji, kuri ļauj viegli pārredzēt ūdens daudzumu, kad piepildat kafijas automātu.

   Uzstādīšana

   Jauda, W: 1250-1450

   Akcenta krāsa: nerūsoša tērauda

   Vada garums, m: 0.8

   Cits

   Ūdens rezervuāra ietilpība, l: 1

   Korpuss: Plastmasa