Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • Bosch KGN39AIBT

  ID: ink122914177
  Kods: 4242005253326
  Ražotājs:
  Cena:
  1186.63
  • Īpaši daudz vietas taviem svaigajiem produktiem.
   Ietilpīgā VitaFresh XXL <0 °C> sistēma nodrošina perfektus uzglabāšanas apstākļus svaigajiem pārtikas produktiem. Tā uztur zemāku temperatūru gaļai un zivīm. Bet neesam aizmirsuši arī par svaigajiem augļiem un dārzeņiem – atvilktne ar klimata kontroli nodrošinās izcilu svaigumu arī tiem!

   Ledusskapis vairs nav jāatkausē.
   Pamāj ardievas ledusskapja atkausēšanai un plūdiem! Tehnoloģija NoFrost nodrošina vienmērīgu sausa gaisa cirkulāciju leduskapja un saldētavas iekšpusē, kas pasargā no apledojuma uz sieniņām. Tās ir ledus laikmeta beigas – atkausēšana ir beigusies uz visiem laikiem.

   Ledusskapis, kas visur saglabā nemainīgu temperatūru.
   Nevienmērīga dzesēšana ledusskapī var ievērojami ietekmēt pārtikas garšu un svaigumu. Pateicoties metāla aizmugurējai sienai ar funkciju MultiAirflow, visā dzesēšanas zonā no durvju plauktiem līdz aizmugurējiem stūriem tiek nodrošināts vienmērīgs mitrums un temperatūra, kas palīdz pārtikas produktiem ilgāk nebojāties.

   Viedā invertoru tehnoloģija: efektīva mijiedarbība.
   Temperatūras sensoru, elektronikas un kompresora viedajai mijiedarbībai ir nosaukums: Viedā invertoru tehnoloģija. Temperatūras sensori nepārtraukti uzrauga temperatūru iebūvētā ledusskapja iekšienē un ārpus tā. Izmaiņas tiek nekavējoties nodotas elektroniskajai sistēmai, kas nodrošina, lai kompresors pielāgotu savu darbību aktuālajai situācijai.

   Pielāgojiet ledusskapja iekšpusi savām vajadzībām.
   Pārskatiet savu ledusskapi un iekārtojiet to tā, kā vēlaties. Flex Interior nodrošina vairākus pielāgojamus elementus, piemēram, Flex Trays un stikla plauktus, kurus var novietot dažādos augstumos. Nekādu problēmu, novietojot augstus priekšmetus, piemēram, pudeles. Pārkārtojiet durvju traukus tā, kā nepieciešams, jo trīs trauki ar platumu līdz durvju vidum var tikt novietoti dažādās pozīcijās. Ielieciet savus pirkumus ledusskapī tik viegli, kā vēl nekad.

   Novieto savu ledusskapi jebkur.
   Novieto ledusskapi, kur vien vēlaties. Citi standarta brīvstāvošie ledusskapji jānovieto 10 cm attālumā no sānu sienām, lai varētu atvērt durvis un atvilktnes. Pateicoties Perfect Fit, mūsu brīvstāvošos ledusskapjus ar saldētavām var novietot tieši pie sānu sienām un blakus mēbelēm. Ledusskapja ar saldētavu platums atbilst nišas izmēram.

   Aizsargā sasaldētos produktus no atkušanas.
   Lai pārtikas produkti saglabātu vitamīnus, uzturvērtību, izskatu un garšu, tie sasaldējami pēc iespējas ātrāk. Automātiskā supersaldēšanas funkcija piemērota mazāka pārtikas daudzuma ātrākai sasaldēšanai, vienlaikus aizsargājot sasaldētos produktus no atkušanas. Saldētava konstatē temperatūras kāpumu un automātiski pielāgo temperatūru, lai nodrošinātu labākus glabāšanas apstākļus.

   Pielāgojiet ledusskapja iekšpusi savām vajadzībām.
   Pārskatiet savu ledusskapi un iekārtojiet to tā, kā vēlaties. Flex Interior nodrošina vairākus pielāgojamus elementus, piemēram, Flex Trays un Flex Shelf. Pārkārtojiet durvju traukus tā, kā nepieciešams, jo trīs trauki ar platumu līdz durvju vidum var tikt novietoti dažādās pozīcijās. Flex Shelf dēļ vairs nav nekādu problēmu, novietojot augstus priekšmetus, piemēram, pudeles. Vienkārši iebīdiet un salokiet plauktu. Ielieciet savus pirkumus ledusskapī tik viegli, kā vēl nekad.

   LED apgaismojums: izgaismo ledusskapja saturu.
   LED apgaismojums piedāvā pilnīgi jaunu ledusskapju apgaismojuma koncepciju, garantējot vienmērīgu, neapžilbinošu iekšējo apgaismojumu. LED lampas izmanto mazāk elektrības nekā parastās ledusskapju lampiņas, turklāt kalpos visu (ierīces) mūžu.

   2 atsevišķas dzesēšanas sistēmas ātrākai atdzesēšanai.
   Ierīcēs ar atsevišķām dzesēšanas sistēmām, ledusskapja un saldētavas nodalījumus var regulēt atsevišķi, lai ātrāk atdzesētu. Viegli lietojama elektroniska vadība ļauj atsevišķi pielāgot temperatūras.