Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • Pulsar Thermion 2 XQ50 Pro termālais tēmeklis

  ID: ink188586922
  Cena:
  3100.00
  • Klasisks dizains.  Ērta uzstādīšana uz standarta 30 mm gredzeniem

   Korpusa klasiskā forma ir ideāli piemērota visiem medību veidiem un atvieglo uzstādīšanu. Thermion 2 XQ50 PRO ir izstrādāts, lai to būtu īpaši viegli lietot, un to var uzstādīt uz standarta 30 mm gredzeniem. Nav nepieciešami specializēti instrumenti vai aprīkojums.

   Īpaši jutīgs termālās attēlveidošanas sensors

   Termālās attēlveidošanas sensors ar NETD <25mK nodrošina perfektu detaļu atpazīšanu pat vissmagākajos laika apstākļos, kad termiskais kontrasts ir zems. Vismazākās temperatūras atšķirības būs skaidri saskatāmas lietus, miglas vai aukstos rītos termoattēlveidošanas sarežģītākajos apstākļos.

   Jaudīgs f1.0 objektīvs

   Kvalitatīva ātras apertūras germānija optika nodrošina optimālu siltuma enerģijas caurlaidību, līdz minimumam samazinot troksni un uzlabojot novērojamās ainas detalizāciju.

   Līdz 1800 m liels noteikšanas diapazons

   Augstas kvalitātes F1.0 objektīvs apvienojumā ar uzlabotu termālās attēlveidošanas sensoru nodrošina vēl nebijušu detektēšanas diapazonu līdz pat 1800 metriem pat pilnīgā tumsā.

   Akumulatora darbības laiks līdz 10 stundām ar vienu uzlādi

   Thermion 2 XQ50 Pro ir unikāla kombinētā akumulatora sistēma, kas sastāv no divām uzlādējamām iekšējām un ārējām baterijām. Ārējo akumulatoru var nomainīt dažu sekunžu laikā, nodrošinot papildu laiku medību laikā.

   Wi-Fi integrācija ar iOS un Android ierīcēm. Stream Vision 2 lietotne.

   Iebūvētais Wi-Fi modulis savienos tēmēkli ar iOS un Android ierīcēm, lai variet izmantot Stream Vision 2 mobilo lietotni. Šī kombinācija sniedz lieliskas iespējas, piemēram, ierīces programmatūras atjaunināšanu attālināti, attēlu pārsūtīšanu uz mobilās ierīces ekrānu reāllaikā, ierīces digitālo funkciju tālvadību un daudzas citas. Reģistrētiem lietotājiem tiek nodrošināta vieta Stream Vision 2 mākoņkrātuvē, lai saglabātu ierakstītos video un attēlus.

   Atsitiens līdz .375 H&H, 12. kalibrs un 9,3x64

   Līdz 6000 džoulu liela atdeve nodrošina nevainojamu darbību, lielākos kalibros līdz .375 H&H, 12.kalibra un 9,3x64.

   Maināms palielinājums

   Thermion 2 XQ50 Pro tēmēkļu bāzes palielinājumu var regulēt, izmantojot digitālo tālummaiņu. Tālummaiņa mainās pakāpeniski par 3x soļiem, vai nepārtraukti, lai iestatītu ideālu palielinājuma un redzamā redzes lauka attiecību konkrētām situācijām.

   Uzlabota Wi-Fi savienojamība ar 2,4/5 GHz viļņu joslas atbalstu

   Thermion 2 XQ50 PRO standarta viedtālruņa savienojuma frekvenču diapazons, izmantojot 2,4 GHz Wi-Fi kanālu, ir papildināts ar efektīvu 5 GHz diapazonu. 5 GHz savienojums nodrošina labāku joslas platumu, ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu, aizsardzību pret trokšņiem un uzlabotu savienojuma stabilitāti, tādējādi nodrošinot produktīvāku un vieglāku tēmēkļa savienojamību ar viedtālruni.

   5 piešaušanas profili / 10 nulles attālumi

   Nulles iestatīšanas iestatījumi tiek saglabāti šaušanas profilā. Thermion 2 XQ50 Pro atmiņā var saglabāt līdz pat pieciem šaušanas profiliem vairāku veidu ieročiem vai patronām. Katrs profils var turēt līdz desmit nulles attālumiem.

   Video un fotoattēlu ierakstīšana

   Saglabājiet labākos novērošanas mirkļus un dalieties tajos ar draugiem un medību kolēģiem. Pietiek ar vienu pogas pieskārienu, lai iemūžinātu interesantu mirkli vai sāktu ierakstīt video. 16 GB iekšējā atmiņa ļauj ierakstīt stundām garus video un desmitiem tūkstošu fotoattēlu.

   Precīza tēmēšana režīmā “Attēls attēlā”.

   Ņemot tikai 10% no kopējā displeja laukuma, atsevišķā daļā, parāda palielinātu mērķa un tīkliņa attēlu un ļauj lietotājam tuvāk redzēt attēlu mērķēšanas zonā un vienlaikus vizuāli kontrolēt visu redzes lauku.

   10 tīkliņu veidi 9 krāsu režīmos

   Tīkliņš tiek elektroniski parādīts tajā pašā plaknē, kur mērķis. Thermion 2 XQ50 Pro atmiņa satur desmit tīkliņu konfigurācijas un funkcijas (tiešā šāviena veids, ballistisko, mērogojamu un parasto), visas ir pieejamas deviņās krāsu opcijās.

   8 krāsu paletes

   8 krāsu paletes ļauj lietotājam efektīvāk novērot redzes lauku, ļaujot optimizēt ierīci konkrētiem uzdevumiem, kā arī reaģēt uz mainīgiem novērošanas apstākļiem. White Hot, Black Hot un Red Hot ir optimāli objektu noteikšanai, Rainbow un Ultramarine palīdz palielināt atpazīšanas un identificēšanas iespējas. Red Mnochrome, Sepia un Violet ir vispiemērotākās ilgstošai noverošanai naktī.

   Augsta kontrasta HD AMOLED displejs

   1024x768 HD AMOLED displejam ir uzlabots krāsu atveidojums, enerģijas taupīšana, tas piedāvā augsta kontrasta attēlus un ātru reakciju, kā arī nodrošina skaidrus un gludus attēlus, novērojot kustībā vai aukstos apstākļos.

   Ūdensizturīgs IPX7 korpuss

   Ar IPX7 ūdensnecaurlaidības pakāpi Thermion 2 XQ50 Pro tēmēkļi darbojas augsta mitruma un stipra lietus apstākļos, kā arī var izturēt pusstundu iegremdēšanu zem ūdens 1 metra dziļumā.

   Optiskās īpašības:
   Palielinājums: 3..12x
   Objektīvs: F50 F/1.0
   Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 7.5/13.1
   Acs reljefs (mm): 50
   Tīkliņa tips: Mainīgi elektroniskie tīkliņi
   Maksimālais darbības attālums (m): 1800
   Izšķirtspēja
   Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 384x288 pix. @ 17 µm (NETD <25 mK)
   Mikrobolometra tips: uncooled
   NETD, mK <25
   Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
   Pikseļa izmērs (µm): 17
   Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024x768
   Darbības īpašības
   Attēlu formāts: .jpg
   Fotoattēlu / video izšķirtspēja: 1024х768
   Klikšķa diapazons H/V, mm@100m: 13 – 3x, 6.5 – 6x, 3.25 – 12x / 2600/2600
   Video formāts: .mp4
   Izejas spriegums: 3.0..4.2 V
   Ārējās strāvas padeve (volti): 5 V, 9 V (USB Type-C Power Delivery)
   Aizsardzības līmenis: (IP kods) IPX7
   Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
   Akumulatora darbības ilgums (stundās): 10
   Darbības temperatūra (°C): -25 ... +50
   Akumulatora tips: Li-Ion akumulatoru komplekts APS2 (ārējais), Li-Ion akumulatoru komplekts APS3 (ārējais)-pārdod atsevišķi*, Li-Ion akumulatoru komplekts APS5 (iekšējais)
   Ieroča stiprinājuma veidi: Standarta 30 mm gredzeni
   Akumulatora jauda, mAh: 2000 (ārējā) + 3200 (ārējā)* + 4900 (iekšējā)
   Iepriekš ielādētu tīkliņu skaits: 10
   Lietojumprogrammu atbalsts: Stream Vision 2
   Wi-Fi kanāls
   Frekvence: 2.4 / 5 GHz
   Standarts: 802.11 b/g/n/ac
   Vispārīgi
   Korpusa materiāls: Metāls
   Svars (kg): 0.9
   Izmēri, mm: 412x78x83
   Garantija: 3 gadi
   Iekļautie aksesuāri
   Lietotāja rokasgrāmata:
   Tīrīšanas lupatiņa:
   Soma:
   Akumulatora lādētājs: