Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • Pulsar Thermion 2 XP50 Pro termālais tēmeklis

  ID: ink188611000
  Cena:
  4600.00
  • Patiess pārākums

   Klasisks dizains. Piestiprināms uz standarta 30 mm izmēra gredzeniem
   Thermion tēmēkļi, kas konstruēti ērtai lietošanai, ir piestiprināmi uz standarta 30 mm izmēra gredzeniem. Nav nepieciešami speciāli instrumenti un iekārtas.

   Ļoti jutīgs siltuma attēlveidošanas sensors
   Termālās attēlveidošanas sensors ar NETD

   Liels F50/1.0 diafragmas objektīvs
   Termālo tēmēkļu objektīvam ir izšķiroša ietekme uz ierīces spēju uztvert pat zemāko starojuma līmeni. Galīgā noteikšanas efektivitāte tiek sasniegta, izmantojot ātro Thermion 2 Pro (F50/1.0) termokameras objektīvu kopā ar ļoti jutīgu termālo sensoru. Thermion 2 Pro sniedz lietotājiem vislabākās kvalitātes, detalizētākos un viskontrastainākos attēlus vienmēr, pat lietus vai miglas laikā, kad novērotās ainas temperatūras kontrasts ir minimāls.

   Liels uztveres diapazons
   Jaudīgais F50/1.0 objektīvs, savienojumā ar īpaši jutīgo termālās attēlveidošanas sensoru, nodrošina lieliskas noteikšanas spējas. Standarta 1,8 m augstu objektu pilnīgā tumsā var noteikt līdz 1800 m attālumam.

   Akumulatora darbības laiks līdz 10 stundām ar vienu uzlādi
   Thermion 2 Pro tiek darbināts ar divām uzlādējamām baterijām: viena iebūvēta ar 4.9 Ah jaudu, otra nomaināma ar 2 Ah ietilpību. Viena uzlāde garantē līdz 10 stundām akumulatora darbības laiku, ierīcei aktīvā režīmā. Reljefs uz nomaināmā akumulatora korpusa, lai precīzi noteiktu pareizo stāvokli, ļauj ātri un pārliecinoši nomainīt tukšu akumulatoru pret jaunu pat pilnīgā tumsā.

   Wi-Fi integrācija ar iOS un Android ierīcēm. Stream Vision 2 lietotne.
   Iebūvētais Wi-Fi modulis savienos tēmēkli ar iOS un Android ierīcēm, lai variet izmantot Stream Vision 2 mobilo lietotni. Šī kombinācija sniedz lieliskas iespējas, piemēram, ierīces programmatūras atjaunināšanu attālināti, attēlu pārsūtīšanu uz mobilās ierīces ekrānu reāllaikā, ierīces digitālo funkciju tālvadību un daudzas citas. Reģistrētiem lietotājiem tiek nodrošināta vieta Stream Vision 2 mākoņkrātuvē, lai saglabātu ierakstītos video un attēlus.

   Atsitiens līdz .375 H&H, 12. kalibrs un 9.3x64
   Thermion 2 Pro termālais tēmēklis ir triecienizturīgs, un to var izmantot ar medību ieroču kalibriem 9.3x64, .30-06, .300, .375H&H, u.c., kā arī ar gludstobra un pneimatiskajiem ieročiem.

   Mainīga tālummaiņa
   Pateicoties digitālajai tālummaiņai, Thermion 2 Pro tēmēkļu bāzes palielinājums palielinās vairākas reizes. Tālummaiņa mainās pakāpeniski soļa izmērā 2x vai nepārtraukti, lai iestatītu ideālu palielinājuma un redzamā redzes lauka attiecību konkrētām situācijām.

   Iebūvēts foto un video ierakstītājs
   Iebūvētais video ierakstītājs ir lielisks ieguvums, lai nofilmētu vai nofotografētu savu medību pieredzi. Ar vienu REC pogas nospiešanu tiek uzņemti kadri, kurus var viegli koplietot ar kolēģiem, draugiem un ģimeni. 16 GB iekšējā atmiņa nodrošina iespēju ierakstīt stundām garus video un uzņemt daudz fotoattēlu.

   8 krāsu paletes
   8 krāsu paletes ļauj lietotājam efektīvāk novērot redzes lauku, ļaujot optimizēt ierīci konkrētiem uzdevumiem, kā arī reaģēt uz mainīgiem novērošanas apstākļiem. White Hot, Black Hot un Red Hot ir optimāli objektu noteikšanai, Rainbow un Ultramarine palīdz palielināt atpazīšanas un identificēšanas iespējas. Red Monochrome, Sepia un Violet ir vispiemērotākās ilgstošai noverošanai naktī.

   Uzlabota Wi-Fi savienojamība ar 2.4 / 5 GHZ viļņu joslas atbalstu
   Thermion 2 Pro tēmēklis, standarta viedtālruņa savienojuma frekvenču diapazons, izmantojot 2,4 GHz WiFi kanālu, tiek papildināts ar efektīvu 5 GHz diapazonu. 5 GHz savienojums piedāvā labāku joslas platumu, ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu, trokšņu noturību un uzlabotu savienojuma stabilitāti, kā rezultātā ir produktīvāka un vieglāka termokameras darbība ar viedtālruni.

   Augstas precizitātes tēmēšana režīmā “Attēls attēlā”
   Ņemot tikai 10% no kopējā displeja laukuma, atsevišķā daļā, parāda palielinātu mērķa un tīkliņa attēlu un ļauj lietotājam tuvāk redzēt attēlu mērķēšanas zonā un vienlaikus vizuāli kontrolēt visu redzes lauku.

   Pilnībā ūdensdrošs IPX7
   Ierīce ir stingri pārbaudīta un radīta, lai spētu izturēt spēcīgas lietusgāzes, sniegu un citus ārkārtējus laika apstākļus. Thermion ir konstruēts tā, lai tas darbotos nevainojami pat pēc iegremdēšanas 1 m dziļā ūdenī līdz 30 minūtēm.

   5 atsevišķi šaušanas profili / 50 attālumi
   Nulles iestatījumi tiek saglabāti šaušanas profilā. Thermion 2 Pro tēmēklis ļauj lietotājam izveidot līdz pieciem šaušanas profiliem dažādiem ieročiem un patronām. Katrā profilā var būt līdz 10 nulles attālumiem.

   10 tīkliņu veidi 9 krāsu režīmos
   Tīkliņš tiek elektroniski parādīts tajā pašā plaknē, kur mērķis. Thermion 2 Pro atmiņa satur desmit tīkliņu konfigurācijas un funkcijas (tiešā šāviena veids, ballistisko, mērogojamu un parasto), visas ir pieejamas deviņās krāsu opcijās.

   Augsta kontrasta HD AMOLED displejs
   1024x768 HD AMOLED displejam ir uzlabota krāsu atveide, enerģijas taupīšana, kontrasts un reakcijas laiks, nodrošinot skaidrus un vienmērīgus attēlus novērojumiem kustībā vai aukstumā.

    

   Optiskās īpašības:
   Palielinājums: 2 ... 16 x
   Objektīvs: F50/1.0
   Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 12.4 x 9.3
   Acs reljefs (mm): 50
   Tīkliņa tips: Mainīgi elektroniskie tīkliņi
   Maksimālais darbības attālums (m): 1800
   Redzes lauks uz 100m (m): 21.8 x 16.3
   Izšķirtspēja
   Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 640x480 @ 17 µm (NETD <25 mK)
   Mikrobolometra tips: Uncooled
   NETD, mK <25
   Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
   Pikseļa izmērs (µm): 17
   Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024 x 768
   Darbības īpašības
   Attēlu formāts: .jpg
   Fotoattēlu / video izšķirtspēja: 1024 x 768
   Iebūvētā atmiņa, Gb: 16
   Klikšķa diapazons H/V, mm@100m: 21 – 2х 10.5 – 4х 5.25 – 8х 2.6 – 16х / 4200/4200
   Video formāts: .mp4
   Izejas spriegums: 3.7V
   Ārējās strāvas padeve (volti): 5 V, 9 V (USB Type-C Power Delivery)
   Aizsardzības līmenis: (IP kods) IPX7
   Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
   Akumulatora darbības ilgums (stundās): 10
   Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
   Akumulatora tips: Li-Ion Battery Pack APS2 (ārējā) / 4.9 Ah iekšējā baterija
   Ieroča stiprinājuma veidi: Standarta 30 mm gredzeni
   Akumulatora jauda, mAh: 2000 (ārējā) + 4900 (iekšējā)
   Iepriekš ielādētu tīkliņu skaits: 10+
   Lietojumprogrammu atbalsts: Stream Vision 2
   Wi-Fi kanāls
   Frekvence: 2.4 / 5
   Standarts: IEEE 802.11 b/g/n/ac
   Vispārīgi
   Korpusa materiāls: Metāls
   Svars (kg): 0.9
   Izmēri, mm: 412 x 78 x 83
   Garantija: 3 gadi
   Iekļautie aksesuāri
   Lietotāja rokasgrāmata:
   Tīrīšanas lupatiņa:
   Soma:
   Akumulatora lādētājs: