Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • Pulsar Thermion 2 LRF XP50 Pro termālais tēmeklis

  ID: ink188623039
  Cena:
  5000.00
  • Pirmais termālais tēmēklis klasiskās optikas dizainā ar iebūvētu lāzera tālmēru

   Lāzera tālmērs ir nemanāmi integrēts tēmēkļa korpusā. Tālmērs ir kompakts, uztvērējs un emitētājs atrodas viena optiskā kanālā. Mērīšanas diapazons ir 800 metri – Thermion 2 LRF XP50 Pro nodrošina medniekam precīzu attāluma sajūtu medību vietā, palīdzot izdarīt precīzu šāvienu.

   Augstas izšķirtspējas tērmālais sensors 640x480 pikseļi @ 17 µm

   Asa, bagātīgi kontrastējoša termovide, lai labāk identificētu dzīvniekus, to ekstremitātes un pat mazākās detaļas, t.i., zarus, lapas, zāli un reljefu.

   Vēl nepieredzēta termālā jutība

   Termālās attēlveidošanas sensors ar NETD <25mK nodrošina perfektu detaļu atpazīšanu pat vissmagākajos laika apstākļos, kad termiskais kontrasts ir zems. Vismazākās temperatūras atšķirības būs skaidri saskatāmas lietus, miglas vai aukstos rītos termoattēlveidošanas sarežģītākajos apstākļos.

   Liels diafragmas objektīvs F50/1.0

   Termālās attēlveidošanas ierīces objektīvam ir izšķiroša ietekme uz ierīces spēju uztvert pat zemāko starojuma līmeni. Galīgā noteikšanas efektivitāte tiek sasniegta, izmantojot ātro Thermion 2 LRF XP50 Pro (F50/1.0) termokameras objektīvu kopā ar ļoti jutīgu termālo sensoru. Thermion 2 LRF XP50 Pro sniedz lietotājiem vislabākās kvalitātes, detalizētākus un ļoti kontrastējošus, informatīvus attēlus vienmēr, pat lietus vai miglas laikā, kad novērotās ainas temperatūras kontrasts ir minimāls.

   Līdz 1800 m liels noteikšanas diapazons

   Jāudīgais F50/1.0 objektīvs, savienojumā ar 640x480 @ 17 µm īpaši jutīgo termālās attēlveidošanas sensoru nodrošina lieliskas noteikšanas iespējas. Standarta 1,8 m augstu objektu pilnīgā tumsā var noteikt līdz 1800 m attālumam.

   Akumulatora darbības laiks līdz 10 stundām ar vienu uzlādi

   Thermion 2 LRF XP50 Pro darbina divas uzlādējamas baterijas: viena iebūvēta ar 4,9 Ah ietilpību, otra maināma ar 2 Ah ietilpību. Viena uzlāde garantē līdz pat 10 stundām akumulatora darbības laiku. Nomaināmā akumulatora korpusa reljefs precīzai pareizās pozīcijas noteikšanai ļauj ātri un droši nomainīt izlādējušos akumulatoru pret jaunu pat pilnīgā tumsā paļaujoties vien uz tausti.

   Augstas precizitātes abpusējā objektīva fokusēšana

   Objektīvs ar iekšējo fokusēšanas mehānismu nodrošina skaidru un asu attēlu jebkurā diapazonā. Ergonomiski fokusēšanas ritenīši atrodas labajā un kreisajā pusē, padarot fokusēšanu vieglu gan ar kreiso, gan ar labo roku.

   2x-16x maināms palielinājums

   Thermion 2 LRF XP50 Pro tēmēkļu bāzes palielinājums palielinās četras reizes – 2x līdz 16x. Tālummaiņa mainās pakāpeniski par 2x soļiem vai nepārtraukti, lai iestatītu ideālu palielinājuma un redzamā redzes lauka attiecību konkrētām situācijām.

   Precīza tēmēšana režīmā “Attēls attēlā”.

   Ņemot tikai 10% no kopējā displeja laukuma, atsevišķā daļā, parāda palielinātu mērķa un tīkliņa attēlu un ļauj lietotājam tuvāk redzēt attēlu mērķēšanas zonā un vienlaikus vizuāli kontrolēt visu redzes lauku.

   5 piešaušanas profili / 50 nulles attālumi

   Nulles iestatīšanas iestatījumi tiek saglabāti šaušanas profilā. Thermion 2 LRF XP50 Pro atmiņā var saglabāt līdz pat pieciem šaušanas profiliem vairāku veidu ieročiem vai patronām. Katrs profils var turēt līdz desmit nulles attālumiem.

   10 tīkliņu veidi 9 krāsu režīmos

   Tīkliņš tiek elektroniski parādīts tajā pašā plaknē, kur mērķis. Thermion 2 LRF XP50 Pro atmiņa satur desmit tīkliņu konfigurācijas un funkcijas (tiešā šāviena veids, ballistisko, mērogojamu un parasto), visas ir pieejamas deviņās krāsu opcijās.

   Piestiprināms uz standarta 30 mm izmēra gredzeniem

   Thermion 2 LRF XP50 Pro konstruēti ērtai lietošanai, ir piestiprināmi uz standarta 30 mm izmēra gredzeniem. Nav nepieciešami speciāli instrumenti un iekārtas.

   Tūlītēja ieslēgšanās

   Tikai 3 sekundes no barošanas pogas nospiešanas brīža un Thermion 2 LRF XP50 Pro ir pilnībā gatavs darbam.

   Ūdensizturīgs IPX7 korpuss

   Ar IPX7 ūdensnecaurlaidības pakāpi Thermion 2 LRF XP50 Pro tēmēkļi darbojas augsta mitruma un stipra lietus apstākļos, kā arī var izturēt pusstundu iegremdēšanu zem ūdens 1 metra dziļumā.

   Atsitiens līdz .375 H&H, 12. kalibrs un 9.3x64

   Thermion 2 LRF XP50 Pro termālais tēmēklis ir triecienizturīgs, un to var izmantot ar medību ieroču kalibriem 9.3x64, .30-06, .300, .375H&H, u.c., kā arī ar gludstobra un pneimatiskajiem ieročiem.

   Plašs darbības temperatūru diapazons: -25 to +50 °C

   Thermion 2 LRF XP50 Pro tēmēkļi paredzēti darbam plašā temperatūras diapazonā -25 līdz +50 °C. Salizturīgajam AMOLED displejam ir izcils ātrs reakcijas laiks un tas nodrošina asu attēlu arī kustībā.

   Augsta kontrasta HD AMOLED displejs

   1024x768 HD AMOLED displejam ir uzlabots krāsu atveidojums, enerģijas taupīšana, tas piedāvā augsta kontrasta attēlus un ātru reakciju, kā arī nodrošina skaidrus un gludus attēlus, novērojot kustībā vai aukstos apstākļos.

   8 krāsu paletes

   8 krāsu paletes ļauj lietotājam efektīvāk novērot redzes lauku, ļaujot optimizēt ierīci konkrētiem uzdevumiem, kā arī reaģēt uz mainīgiem novērošanas apstākļiem. White Hot, Black Hot un Red Hot ir optimāli objektu noteikšanai, Rainbow un Ultramarine palīdz palielināt atpazīšanas un identificēšanas iespējas. Red Mnochrome, Sepia un Violet ir vispiemērotākās ilgstošai noverošanai naktī.

   Platleņķa okulārs ērtai novērošanai

   Platleņķa okulārs (29,5°) un HD kvalitātes AMOLED displeja platais skata leņķis nodrošina ērtu attēla uztveri un atslēgas cauruma efekta neesamību. Novērošana ar Thermion 2 LRF nenoslogo acis un ļauj medniekam pilnībā koncentrēties medību procesam.

   Video un fotoattēlu ierakstīšana

   Saglabājiet labākos novērošanas mirkļus un dalieties tajos ar draugiem un medību kolēģiem. Pietiek ar vienu pogas pieskārienu, lai iemūžinātu interesantu mirkli vai sāktu ierakstīt video. 16 GB iekšējā atmiņa ļauj ierakstīt stundām garus video un desmitiem tūkstošu fotoattēlu.

   Wi-Fi integrācija ar iOS un Android ierīcēm. Lietojumprogramma Stream Vision 2

   Iebūvētais WiFi savieno ierīci ar Android un iOS viedtālruņiem, izmantojot Stream Vision 2 mobilo aplikāciju. Tas paver plašas iespējas, tostarp bezvadu ierīču programmatūras atjauninājumus, reāllaika attēlu pārsūtīšanu no ierīces uz viedtālruņa ekrānu, ar ierīci uzņemto fotoattēlu un video satura publicēšanu sociālajos tīklos vai pārsūtīšanu draugiem, ierīces tālvadību, kā arī jaunāko Pulsar ziņu saņemšanu. Turklāt reģistrētie lietotāji saņem 16 GB mākoņkrātuves ar ierīci ierakstītajiem fotoattēliem un videoklipiem.

   Optiskās īpašības:
   Palielinājums: 2 ... 16 x
   Objektīvs: F50/1.0
   Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 12.4 x 9.3
   Acs reljefs (mm): 50
   Tīkliņa tips: Mainīgi elektroniskie tīkliņi
   USB savienojums: USB type С
   Maksimālais darbības attālums (m): 1800
   Redzes lauks uz 100m (m): 21.8 x 16.3
   Lāzera tālmēra īpašības
   Viļņa garums (nm): 905
   Tālmērs uztveršanas attālums (m): 800
   Mērīšanas precizitāte (m): ± 1
   Izšķirtspēja
   Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 640x480 @ 17 µm (NETD <25 mK)
   Mikrobolometra tips: Uncooled
   NETD, mK <25
   Pikseļa izmērs (µm): 17
   Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024 x 768
   Darbības īpašības
   Attēlu formāts: .jpg
   Fotoattēlu / video izšķirtspēja: 1024 x 768
   Iebūvētā atmiņa, Gb: 16
   Klikšķa diapazons H/V, mm@100m: 4200 / 4200
   Video formāts: .mp4
   Ārējās strāvas padeve (volti): USB type С (5V)
   Aizsardzības līmenis: (IP kods) IPX7
   Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
   Akumulatora darbības ilgums (stundās): 10
   Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
   Akumulatora tips: Li-Ion Battery Pack APS2 (ārējā) / 4.9 Ah iekšējā baterija
   Enerģijas padeve: 3.0 - 4.2
   Ūdensizturība:
   Klikšķa vērtība uz 100 metriem: 21 / 21
   Ieroča stiprinājuma veidi: Standarta 30 mm gredzeni
   Akumulatora jauda, mAh: 2000 (ārējā) + 4900 (iekšējā)
   Iepriekš ielādētu tīkliņu skaits: 10+
   Lietojumprogrammu atbalsts: Stream Vision 2
   Wi-Fi kanāls
   Frekvence: 2.4 / 5 GHz
   Standarts: IEEE 802.11 b/g/n/ac
   Bluetooth
   Bezvadu protokols: BLE 4.2
   Standarts: IEEE 802.15.1
   Frekvence: 2.4
   Vispārīgi
   Korpusa materiāls: Alumīnija sakausējums
   Svars (kg): 0.97
   Izmēri, mm: 420 x 78,5 x 94,5
   Garantija: 3 gadi
   Iekļautie aksesuāri
   Lietotāja rokasgrāmata:
   Tīrīšanas lupatiņa:
   Soma:
   Akumulatora lādētājs:
   Akumulators: 1x APS2