Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • Pulsar Talion XG35 termālais tēmeklis

  ID: ink188594948
  Cena:
  3600.00
  • 9 stundu darbības laiks ar vienu uzlādi

   Talion tiek darbināts ar Pulsar APS5 maināmu, uzlādējamu akumulatoru. Viena uzlāde garantē līdz pat 9 stundām akumulatora darbības laiku, aktīvi izmantojot tēmēkli medībās. Akumulatora vāciņa dizains palīdz precīzi noteikt pareizo pozīciju un ļauj ātri nomainīt izlādējušos akumulatoru pret jaunu pat pilnīgā tumsā ar pieskārienu vien.

   Daudzpunktu prizmas stiprinājums precīzai pozicionēšanai uz ieroča

   Montāžas prizma ar vairākiem skrūvju punktiem, lai nodrošinātu elastību un ērtības, uzstādot Talion tēmēkli uz dažāda veida ieročiem. Uzstādīšanas laikā lietotājs var pārvietot tēmēkli gar ieroci, lai sasniegtu visērtāko skatīšānās pozīciju.

   Ērta piekļuve visiem vadības elementiem

   Visas Talion tēmekļa vadības ierīces ir novietotas okulāra augšējā panelī, lai atvieglotu piekļuvi un būtu ērtākas gan labročiem, gan kreiļiem.

   Ātrs akumulatora izņemšanas mehānisms

   Unikāls akumulatora vāciņa dizains ar ātrās izvilkšanas fiksatoru nodrošina ātru un nevainojamu akumulatora nomaiņu. Atlaižot slēdzeni, tiek atvērts un pacelts akumulatora vāciņš korpusa augšpusē, lai ātri piekļūtu uzlādējamam akumulatoram.

   Fokusa regulēšana ar taustes marķieri nakts medībām

   Precīzai fokusēšanas regulēšanai ir integrētasvira, kas ir iestatīta tā, lai tā atbilstu Talion tēmekļa korpusa izvirzītajai izciļņai, kad fokusēšana sasniedz 70 m (76 yd) atzīmi. Tas nodrošina ātru un pareizu fokusēšanu, pat neskatoties uz tēmēkli.

   3 jutības pastiprināšanas līmeņi

   Signāla pastiprinājuma līmeņa izvēle, apvienojumā ar jauniem filtrēšanas algoritmiem, smalku spilgtuma un kontrasta regulēšanu, sniedz medniekam lieliskas iespējas medījamo dzīvnieku noteikšanā arī lielos attālumos, dažādos laika un temperatūras apstākļos. Pastiprināšanas iestatījums palīdz definēt dzīvnieka trofejas pazīmes un nodrošina skaidru objektu, un fona atveidi redzes laukā.

   Ūdensizturīgs IPX7 korpuss

   Ar IPX7 ūdensnecaurlaidības pakāpi Talion tēmēkļi darbojas augsta mitruma un stipra lietus apstākļos, kā arī var izturēt pusstundu iegremdēšanu zem ūdens 1 metra dziļumā.

   5 piešaušanas profili / 50 nulles attālumi

   Nulles iestatīšanas iestatījumi tiek saglabāti šaušanas profilā. Talion atmiņā var saglabāt līdz pat pieciem šaušanas profiliem vairāku veidu ieročiem vai patronām. Katrs profils var turēt līdz desmit nulles attālumiem.

   Dažādas krāsu paletes

   Krāsu paletes piedāvā pielāgotas displeja iespējas. Lai gan vispopulārākās ir baltās un melnās, varavīksnes un ultramarīns izceļ siltuma intensīvākos karstos punktus. Violets, sarkans vienkrāsu un sēpija ir optimālās paletes, lai samazinātu acu nogurumu ilgos novērošanas periodos.

   Viegls un izturīgs magnija sakausējuma korpuss

   Talion korpuss ir izgatavots no magnija sakausējuma, lai nodrošinātu lielu konstrukcijas izturību un saglabātu vieglu svaru. Izturīgais un vieglais metāla korpuss kalpo arī dzesēšanai, tas izvada siltumu, ko rada iekšējā elektronika, tādējādi padarot termoattēlveidošanas ierīci jutīgāku.

   Atsitiens līdz .375 H&H, 12. kalibrs un 9.3x64

   Talion termālais tēmēklis ir triecienizturīgs, un to var izmantot ar medību ieroču kalibriem 9.3x64, .30-06, .300, .375H&H, u.c., kā arī ar gludstobra un pneimatiskajiem ieročiem.

   10 tīkliņu veidi 9 krāsu režīmos

   Tīkliņš tiek elektroniski parādīts tajā pašā plaknē, kur mērķis. Talion atmiņa satur desmit tīkliņu konfigurācijas un funkcijas (tiešā šāviena veids, ballistisko, mērogojamu un parasto), visas ir pieejamas deviņās krāsu opcijās.

   Video un fotoattēlu ierakstīšana

   Saglabājiet labākos novērošanas mirkļus un dalieties tajos ar draugiem un medību kolēģiem. Pietiek ar vienu pogas pieskārienu, lai iemūžinātu interesantu mirkli vai sāktu ierakstīt video. 16 GB iekšējā atmiņa ļauj ierakstīt stundām garus video un desmitiem tūkstošu fotoattēlu.

   Wi-Fi integrācija ar iOS un Android ierīcēm. Lietojumprogramma Stream Vision 2

   Iebūvētais WiFi savieno ierīci ar Android un iOS viedtālruņiem, izmantojot Stream Vision 2 mobilo aplikāciju. Tas paver plašas iespējas, tostarp bezvadu ierīču programmatūras atjauninājumus, reāllaika attēlu pārsūtīšanu no ierīces uz viedtālruņa ekrānu, ar ierīci uzņemto fotoattēlu un video satura publicēšanu sociālajos tīklos vai pārsūtīšanu draugiem, ierīces tālvadību, kā arī jaunāko Pulsar ziņu saņemšanu. Turklāt reģistrētie lietotāji saņem 16 GB mākoņkrātuves ar ierīci ierakstītajiem fotoattēliem un videoklipiem.

   Precīza tēmēšana režīmā “Attēls attēlā”.

   Ņemot tikai 10% no kopējā displeja laukuma, atsevišķā daļā, parāda palielinātu mērķa un tīkliņa attēlu un ļauj lietotājam tuvāk redzēt attēlu mērķēšanas zonā un vienlaikus vizuāli kontrolēt visu redzes lauku.

   Optiskās īpašības:
   Palielinājums: 2 ... 16 x (x8 zoom)
   Objektīvs: F35/1.0
   Redzes lauks, horizontāli * vertikāli (grādos): 12.5 x 9.4
   Acs reljefs (mm): 50
   Tīkliņa tips: Mainīgi elektroniskie tīkliņi
   USB savienojums: USB Type-C
   Maksimālais darbības attālums (m): 1750
   Izšķirtspēja
   Mikro-bolometra displeja izšķirtspēja, (pikseļi): 640x480 @ 12 µm (NETD <40 mK)
   Mikrobolometra tips: Uncooled
   NETD, mK <40
   Kadru maiņas ātrums (Hz): 50
   Pikseļa izmērs (µm): 12
   Ekrāna tips / izšķirtspēja (pikseļi): AMOLED 1024 x 768
   Redzes lauks
   Redzes lauks uz 100 m (m): 21.9 х 16.5
   Kamera
   Video / attēla formāts: .mp4 / .jpg
   Darbības īpašības
   Iebūvētā atmiņa, Gb: 16
   Klikšķa diapazons H/V, mm@100m: 4200 / 4200
   Ārējās strāvas padeve (volti): 5 V, 9 V (USB Type-C Power Delivery)
   Kapacitāte (mAh): 4900
   Aizsardzības līmenis: (IP kods) IPX7
   Atsitiena izturība (uz ieroča), (džouli): 6000
   Akumulatora darbības ilgums (stundās): 9
   Darbības temperatūra (°C): - 25 … +50
   Ūdensizturība:
   Klikšķa vērtība uz 100 metriem: 21 / 21
   Video ierakstītājs
   Video izšķirtspēja (pikseļos): 1024 x 768
   Attēla izšķirtspēja (pikseļos): 1024 x 768
   Wi-Fi kanāls
   Frekvence: 2.4 / 5 GHz
   Standarts: IEEE 802.11 b/g/n/ac (WPA)
   Vispārīgi
   Korpusa materiāls: Metāls
   Enerģijas padeve: 3.0 - 4.2
   Svars (kg): 0.7
   Akumulatora tips: APS5
   Izmēri, mm: 330 x 57 x 67
   Garantija: 3 gadi