Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
-20%
 • Augstspiediena mazgātājs STIHL RE 80

  ID: ink197443613
  Ražotājs:
  STIHL
  Cena:
  119.00
  149.00
  • Pateicoties tās vieglajam un kompaktajam dizainam, STIHL RE 80 elektriskais augstspiediena mazgātājs ir sevišķi viegli lietojams. Izturīgais augstspiediena sūknis ar alumīnija sūkņa galvu nodrošina maksimālo 120 bāru spiedienu. Tas ļauj efektīvi un rūpīgi veikt tīrīšanas darbus mājā. Standarta komplektācijā ir divi uzgaļi, kurus var izmantot dažādiem tīrīšanas uzdevumiem. Regulējamā plakana strūklas sprausla ir piemērota jutīgu virsmu ātrai tīrīšanai, savukārt rotējošā sprausla ar spēcīgu punktveida strūklu efektīvi noņem pat visgrūtāk tīrāmos netīrumus. Varat izmantot arī tīrīšanas līdzekļu smidzināšanas komplektu, lai tīrīšanas rezultāti būtu vēl labāki. 5 m garo augstspiediena šļūteni var ātri savienot ar ierīci un pistoli, izmantojot ātrsavienojumu.
   Augstspiediena sprauslu, augstspiediena šļūteni un standarta piederumus pēc tīrīšanas darbu veikšanas var uzglabāt ierīcē.
   STIHL RE 80 var izmantot arī ar papildu piederumiem, piemēram, transportlīdzekļu mazgāšanas komplektu .

   STIHL RE 80 augstspiediena mazgātāju var izmantot nelielu laukumu tīrīšanai ap māju, dārzu vai dārza mēbeles. Pateicoties integrētajai šasijai un garajam rokturim, STIHL RE 80 var viegli transportēt uz nākamo lietošanas vietu vai uz pieliekamo.
   Dzinēja tips: Elektriskais
   Jauda, ​​kW: 1.7
   Spriegums, V: 230
   Vada garums, m: 5
   Skaņas līmenis, dB (A): 75
   Trokšņa līmenis, dB (A): 89
   Darba spiediens, bar: 10-90
   Maks. spiediens, bar: 120
   Maks. ūdens plūsma, l / h.: 430
   Vibrācijas līmenis, m/s²: ≤ 2.5
   Barošanas spriegums, V / Fāze / Hz: 230 / 1~ / 50
   Motora apgriezienu skaits, min-1: 20000
   Augstspiediena šļūtenes garums, m: 5
   Svars, kg: 7.0