Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • Electrolux ENS6TE19S

  ID: ink85537095
  Kods: 7332543744893
  Datu lapa
  Ražotājs:
  ELECTROLUX
  Cena:
  758.63
  • ledusskapis ar sald., iebūv.,188.4 cm

   PRECES APRAKSTS
   Ražotājs Electrolux
   Skaļuma līmenis 36 dB
   Saldētavas ietilpība 60 l
   Ledusskapja ietilpība 213 l
   Montāžas tips Iebūvējams
   Pārvaldība Sensoru
   Platuma intervāls, cm 50 - 59 cm
   Enerģijas klase E
   Dzesētāja zona Ir
   Ledusskapja tips Saldētava apakšā
   Ātra sasaldēšana +
   Saldēšanas sistēma NO FROST (bez saldēšanas)
   Saldētavas atkausēšana Automātiska
   Automātiska ledusskapja atkausēšana +
   Augstuma diapazons 180 - 189 cm
   Elektroenerģijas patēriņš gadā, kWh + 235
   Produkta kategorija Ledusskapji
   Krāsa Balts
   Dziļums 54.9 cm
   Platums 54.8 cm
   Svars, Kg 65 kg
   Augstums 188.4 cm
   Ledus pagatavošanas funkcija
    
   • Dabas garša. Aizsargāta. Ar TwinTech No Frost TwinTech® No Frost vieda duālā dzesēšanas sistēma neļauj mitrumam izgarot no produktiem. Izcila standarta bezsarmas tehnoloģija, kas atsevišķi atdzesē gan ledusskapi, gan saldētavu. Saldētavā neuzkrājas sarma. Ledusskapī tiek uzturēts pareizais mitruma līmenis, tādēļ pārtikas masa pazūd par 60 ^% mazāk, izmantojot TwinTech® No Frost
   • Nepārspējama glabāšanas risinājumu pielāgojamība ar MultiSpace MultiSpace ledusskapis ir garāks par standarta ierīcēm, nodrošinot vairāk vietas produktu glabāšanai. Dažādie glabāšanas risinājumi ļauj piemērot vietu atbilstoši jūsu vajadzībām, nodrošinot uzlabotu pielāgojamību un organizāciju visapkārt.
   • Kompresora desmit gadu garantija Izbaudiet pilnīgu sirdsmieru, zinot, ka invertora kompresoram ir desmit gadu garantija. Garantija sedz zaudējumus, kas varētu rasties, veicot darbu, transportēšanu, gāzes izņemšanu un uzpildīšanu vai vispārēju apkopi. 
   • Iestatījumi vienmēr sasniedzamā attālumā. Ar elektronisko duālo skārienvadību Pateicoties elektroniskajai duālajai skārienvadībai, jums vairs nekad nebūs jāmin, kas notiek jūsu ledusskapī. Jūs varat ērti pārvaldīt dažādās funkcijas un iestatīt precīzus iestatījumus gan ledusskapim, gan arī saldētavai ar vienu pieskārienu.
   • Augstākās klases ledusskapja apgaismojums Izbaudiet lielisku redzamību, izmantojot mūsu ledusskapja iebūvēto LED apgaismojumu. Diskrētās, energoefektīvās spuldzes radīs spilgtu gaismu visā telpā. Patērē desmit reizes mazāk enerģijas nekā parastais apgaismojums.