Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • Electrolux LMS4253TMX

  ID: ink84935145
  Kods: 7332543673582
  Ražotājs:
  ELECTROLUX
  Cena:
  307.38
  • Tilpums, l 25 l
   A x P x D, mm 388x595x377
   Mikroviļņu jauda 900W(1000W Grila jauda)
   Krāsa Melna
   Vadība Skārien vadība
   Displejs LED
   Apgaismojums Ir
   Bērnu drošība Ir
   Atkausēšanas programma Ir
    
   • Grils un mikroviļņu krāsns ātriem rezultātiem. Mūsu 600. sērijas mikroviļņu krāsns ar grilu ļauj ātri un viegli pagatavot lielāko daļu no jūsu iecienītākajiem ēdieniem. Tā ne tikai tiks galā ar visiem tradicionāliem mikroviļņu krāsns pienākumiem, bet arī piedāvā grila funkciju, gādājot par daudzveidību virtuvē.
   • Grils, lai maltītes būtu dažādas. Izbaudiet mūsu mikroviļņu krāsnī ceptus mocarellas grauzdiņus un sulīgu grilētu vistiņu. Papildu grila funkcija ļauj jums izbaudīt iecienītākos ēdienus, turklāt ātri.
   • Ātri atkausējiet produktus, izmantojot mūsu atkausēšanas funkciju. Saldētie produkti ir ātri gatavi lietošanai, pateicoties mikroviļņu krāsns atkausēšanas funkcijai. Kad atlasiet produktu veidu un svaru, mikroviļņu krāsns automātiski aprēķina atkausēšanai nepieciešamo laiku. Tad tā sāk atkausēt ēdienu, vienlaikus saglabājot gan garšu, gan tekstūru.
   • Mikroviļņu funkcija — īsākais ceļš. Mikroviļņu funkcija ļauj vieglāk un ātrāk tikt pie gardām maltītēm. Jūs varat izkausēt šokolādi, atkausēt sautējumu vai uzsildīt maltītes atliekas ātri un ar viena taustiņa pieskārienu. Garšīgas maltītes. Ātri un vienkārši.