Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • Samsung BRB26605FWW

  ID: ink122115590
  Kods: 8806092138797
  Ražotājs:
  Cena:
  539.28
  • Enerģijas klase F
   Enerģijas patēriņš gadā, kWh 288 kWh
   A x P x D, mm 1775x540x550
   Ledusskapja tilpums, l 193l
   Saldētavas tilpums, l 74l
   Displejs Ir
   Vadība Elektroniska
   Saldētavas novietojums Ar saldētavu apakšā
   Trokšņu līmenis, dB 35dB
   Ledusskapja apgaismojums LED
   Sasaldēšanas jauda, kg/24h 6kg/24h
   Temperatūras vadība Elektroniska
   Krāsa Balta
    
   • No Frost tehnoloģija. Netērē laiku un enerģiju, atkausējot ledusskapi. No Frost tehnoloģija uzlabo gaisa cirkulāciju, saglabā nemainīgu temperatūru ledusskapī un novērš ledus uzkrāšanos. Tādējādi tas ļauj daudz ātrāk sasniegt vajadzīgo temperatūru, mazina dzesēšanas sistēmas slodzi un nodrošinās, ka ledusskapis kalpos daudz ilgāk.
   • All-Around Cooling tehnoloģija. Pateicoties All-Around Cooling tehnoloģijai, produkti tiek vienmērīgi atdzesēti visos nodalījumos. Automātiski tiek monitorēta iekšējā temperatūra un nodrošināta vēsā gaisa plūsma caur stratēģiski izvietotām ventilācijas atverēm. Šī funkcija garantē, ka ikviens produkts katrā plauktā tiek efektīvi atdzesēts un saglabā svaigumu.
   • SpaceMax™ tehnoloģija. Pateicoties SpaceMax™ augstas efektivitātes izolācijas sistēmai, ledusskapja sienas kļuvušas vēl plānākas, lai tā dziļums lieliski saplūstu ar pārējām virtuves virsmām.
   • Variety Guard nodalījums. Izmanto vietu ledusskapī vēl efektīvāk un uzglabā tā 5 durvju nodalījumos dažāda lieluma iepakojumus.
   • Easy Slide Shelf. Saldētavā ir iebūvēts izbīdāmais plaukts, tādēļ, lai aizsniegtu produktus, kuri novietoti dziļumā, vairs nevajadzēs krāmēt ārā pusi no saldētavas satura. Vienkārši izbīdi plauktu un ērti piekļūsti nepieciešamajiem produktiem.
   • Digital Inverter kompresors. Energoefektīva saldētava, kas darbojas klusi un nodrošinās izcilu darbības laiku ilgtermiņā. Digital Inverter kompresors automātiski pielāgos nepieciešamo jaudu, reaģējot uz dzesēšanas pieprasījumu.
   • Rack & Shelf™ tehnoloģija. Izveido ledusskapi, kura dizains un izkārtojums piemērots Tavam dzīvesstilam. Pateicoties ērtajam dizainam, ledusskapī varēsi uzglabāt ne tikai standarta izmēra vīna pudeles, bet arī šampanieša pudeles un daudz ko citu. Daudzfunkcionālais plaukts Rack & Shelf™ piemērots dažāda izmēra iepakojumiem. Arī picas kastei.
   • Power Freeze funkcija. Izbaudi jaudīgu saldēšanu tikai ar vienas pogas pieskārienu. Power Freeze funkcija strauji atdzesēs gaisu saldētavā – tas būs lieliski piemērots pārtikas sasaldēšanai un ledus pagatavošanai.
   • Fresh Zone nodalījums. Saglabā produktu oriģinālo tekstūru, aromātu un garšu. Fresh Zone ir īpaši pārdomāts nodalījums, kurā nepārtraukti saglabājas vajadzīgais mitrums, lai augļi un dārzeņi nezaudētu savu tekstūru, svaigumu un būtu sulīgi vēl ilgāk.