Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
-20%
 • Akumulatora zāles un dzīvžogu šķēres 3,6V Ikra Mogatec IGBS 3.6 USB

  ID: ink4462456
  Kods: 50807410
  Ražotājs:
  IKRA Mogatec
  Cena:
  39.00
  49.00
  • "IKRA" tehnoloģijas iezīmes ir praktiskums, ērtības, augsta kvalitāte un uzticamība. Visiem IKRA Mogatec produktiem ir 2 gadu garantija ar pirkuma kvīti.

   Produktam ir elastīga uzlādes funkcija ar USB spraudni, 3 pozīciju leņķa regulējamu rokturi. Ergonomisks dizains un ērts softgrip nodrošina vieglu darbību. Ātri bez instrumenta ātruma maiņa un drošība.
   Akumulators: 3,6V / 1,3 Ah Li
   Runtime (bez slodzes): līdz 35 min.
   Uzlādes laiks: 2-3 stundas
   Griešanas garums: 70 mm / 115 mm
   Griešanas plaisa: 8 mm
   Skaņas jaudas līmenis: 87 dB (A)
   Svars: 0,64 kg
   Garantija: 24 mēneši
   Vācu dārza tehnikas ražotājs „IKRA Mogatec” piedāvā zīmolus “Ikra Mogatec”, “Flexo Trim” un “Tonino Lamborghini” Baltijas valstīs un Skandināvijā. Šie zīmoli ir raksturīgi ar augstu kvalitāti, izturību un funkcionalitāti. Uzņēmums sagaida savu panākumu kopš 1977. gada, kad tika veikts pirmais zāģa trimmeris.
   „IKRA Mogatec” rūpnīca ir aprīkota ar modernu tehniku, kas ražo visaugstākās kvalitātes elektriskās sistēmas, sajūgi un gultņu sistēmas. "Mogatec" rūpnīca ražo visaugstākās kvalitātes lāzergriešanas, rūdīta un dimanta asmeņus, kas tiek montēti ne tikai ar saviem zīmola produktiem, bet arī ar daudziem citiem pasaulē pazīstamiem zīmola produktiem.