Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • SUP dēlis GLADIATOR PRO 10.6

  ID: ink143757699
  Cena:
  629.00
  • Gladiator PRO 10.6 SUP dēļa komplekts. Universāls, vidēja garuma dēlis ūdens tūrismam ar palielinātu celtspēju. Īpaši plats un stabils, piemērots lielāka svara braucējiem. Dēlis būs noderīgs braukšanai gan pa gludu ūdeni ezeros, gan nelieliem viļņiem jūrā. Gladiator Pro sērijas dēļi izceļas ar modernām tehnoloģijām un lielisku komplektāciju, kādu parasti piedāvā tikai “premium” dēļiem. Gladiator SUP dēļi ir viegli un noturīgi pret izliekšanos, jo izgatavoti izmantojot augstas kvalitātes materiālus sakausējot Fusion tehnoloģijā un to maksimālais spiediens ir 26psi. Dēļa malas pastiprinātas ar Xstrong lentu, kas dēlim piedod papildus stingrību. Dēļa garums un proporcijas ir veidotas tā, lai tas būtu pietiekoši stabils un viegli lietojams arī iesācējam. Uz dēļa paredzēta īpaša vieta mantu nostiprināšanai brauciena laikā.
   Specifikācija: Izmērs: 323cm x 81cm x 12cm Tilpums: 240 litri Ieteicamā celtspēja <120kg Maksimālais spiediens: 26  PSI Svars: 9.5kg.
   Komplektā ietilpst: SUP dēlis, kompozīt materiāla airs, transportēšanas / uzglabāšanas soma, spura, pumpis un remonta komplekts.