Veicis.lv - Mājai, birojam, mežam un dārzam
 • SUP dēlis GLADIATOR ELITE 11.6 ’22

  ID: ink143781777
  Cena:
  839.00
  • Gladiator ELITE 11.6 SUP ir Premium klases sup dēļa komplekts. Viegls, īpaši izturīgs pret deformēšanos un aprīkots ar augstākās kvalitātes aksesuāriem. Tas ir universāls, vidēja garuma dēlis  ūdens tūrismam. Dēlis ir piemērots braukšanai gan pa gludu ūdeni ezeros, gan nelieliem viļņiem jūrā. Dēļi ir stabili, ērti lietošanā un draudzīgi arī iesācējam.

   Gladiator Elite sērijas dēļi izceļas ar modernām tehnoloģijām un lielisku komplektāciju, kādu parasti piedāvā tikai “premium” dēļiem. Gladiator SUP dēļi ir viegli un noturīgi pret izliekšanos, jo izgatavoti izmantojot augstas kvalitātes materiālus sakausējot Fusion tehnoloģijā un to maksimālais spiediens ir 26psi. Dēļa malas pastiprinātas ar Xstrong lentu, kas dēlim piedod papildus stingrību. Dēļa garums un proporcijas ir veidotas tā, lai tas būtu pietiekoši stabils un viegli lietojams arī iesācējam. Uz dēļa paredzēta īpaša vieta mantu nostiprināšanai brauciena laikā.
   Gladiator Elite dēļi komplektēti ar vieglu karbona kompozīta materiāla airi un mugursomu, kas aprīkota ar riteņiem ērtākai dēļa transportēšanai.

   Specifikācija:
   Izmērs: 343cm x 81cm x 12cm
   Tilpums: 330 litri
   Ieteicamā celtspēja <140kg
   Maksimālais spiediens: 26  PSI
   Svars: 10kg.

   Komplektā ietilpst:
   SUP dēlis, kompozīt materiāla airs, transportēšanas / uzglabāšanas soma, spura, pumpis un remonta komplekts.